BCD Travel Slovakia

Naša Vízia

Nepretržitú dynamiku trhu berieme ako šancu. Šancu, ktorej obsah sa odzrkadľuje v našich víziách a  našich hodnotách. Výzva, ktorá vyplýva z dynamiky trhu sa stáva našou víziou, ktorú dennodenne znova rozpoznávame. Takto nachádzame riešenia pre potreby našich zákazníkov. Riešenia na kľúč pre požiadavky budúcnosti.

Naša Misia

Zjednodušenie a racionalizácia procesov služobných ciest.

História

3. Januára 2006 ohlásila BCD Holdings NV odkúpenie troch spoločností: „TQ3 Travel Solutions Management Holding GmbH”, britskej „The Travel Company a „Word Travel BTI“. Od 31. Marca 2006 vystupujú tieto tri spoločnosti na trhu jednotne po celom svete pod názvom „BCD Travel“, a sú zlúčené pod jednotnou štruktúrou riadenia a manažmentu.

Prehľad o BCD Travel

Päť podstatných elementov

BCD Travel člení proces služobných ciest na: analýzu procesných nákladov, strategický nákup, plánovanie cesty a rezervácia, vyúčtovanie cestovných nákladov a kontrolu cestovných nákladov. BCD Travel kladie dôraz na všetky články reťaze pridanej hodnoty a podporuje Vás pri zvyšovaní produktivity procesu služobnej cesty a pri znižovaní nákladov.

BCD Travel pridaná hodnota

BCD Travel pomáha podnikom riadiť a kontrolovať procesy týkajúce sa mobility zamestnancov. BCD Travel racionalizuje a zjednodušuje procesy služobných ciest a tým prispieva k zvyšovaniu zisku spoločnosti. BCD Travel ponúka jednotné technologické platformy po celom svete. Tým sa zaručuje centrálny prístup ku všetkým ponukám rozličných poskytovateľov služieb a zavádza sa prehľadnosť a logika do odvetvia, ktoré bolo doposiaľ charakterizované extrémnou komplexnosťou.

BCD Travel Slovakia

Držiteľom lincencie BCD Travel je TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o., a pod menom BCD Travel pôsobí medzinárodne v oblasti služobných ciest. Týmto sa profituje zo skúsenosti a siete oboch medzinárodných veľkopodnikov – BCD Travel a TUI.

  • Obrat (globálne): 14,6 miliárd USD
  • Zamestnanci (globálne): 10.800
  • Globálny dosah: BCD Travel pôsobí vo viac ako 100 krajinách na

Služby

Kvalita poradenstva v BCD Travel Vysokokvalifikovaní zamestnanci zaručujú kvalitu našich služieb a poradia Vám pri rezervácii letov ako aj pri rezervácii hotela a prenájme vozidiel. Sprostredkujeme Vám cenovo výhodné lety – národné i medzinárodné, na nízkonákladových, charterových – alebo pravidelných linkách. Využite možné  úsporné tarify alebo takzvaný „creative ticketing“ a profitujte z nášho know-how. Váš BCD Travel servisný tím Vás podporí okrem toho aj pri vybavení potrebných víz.

BCD Travel program pre rezerváciu hotelov a prenájom áut
Vo veľkých medzinárodných hotelových reťazcoch a lokálne preferovaných hoteloch máme špeciálne podmienky. Okrem toho sme schopní ponúknuť výhodné sadzby pri prenájme áut.

BCD Travel 24‐hodinová tiesňová služba
Sme tu pre Vás nepretržite – dokonca mimo otváracích hodín! 24 hodín denne, 365 dní v roku. BCD Travel 24-hodinová tiesňová služba Vám rada pomôže pri súrnych a neodkladných otázkach, nových rezerváciách, zmenách leteniek, stornovaní a iných súrnych prípadoch.

BCD Travel zákaznícke profily
Špecifiká Vašej spoločnosti a konkrétnych cestujúcich ukladáme v našom rezervačnom systéme. Vaša miestna pobočka BCD Travel ako aj naša BCD Travel 24-hodinová tiesňová služba majú takto vždy k dispozícií Vaše údaje.

BCD Travel DecisionSource: bezpečnostný manažér Bezpečnostný manažér sa postará o to, aby sa Váš travel manažér stisnutím tlačidla dozvedel, kde sa zdržujú jeho cestujúci. V prípade krízovej situácie sa okamžite dajú zistiť relevantné údaje a môže sa ihneď konať. Bezpečnostný manažér navyše ponúka aktuálne správy krízového manažmentu, tzn. Pre- a OnTrip- Reports (kto sa nachádza v rizikových oblastiach, eventuálne tam plánoval cesty), odhad rizík, a rozsiahle informácie o cieľovej oblasti.

BCD Travel Online Booking Tool
Rezervácia služobných ciest online – jednoducho, rýchlo, individuálne. BCD Travel Online Booking Tool je naše dodatočné riešenie k tradičnému rezervovaniu. Táto online možnosť rezervovania s ľahko obsluhovateľným grafickým systémom je individuálne prispôsobená pre potreby Vášho podniku. Či hľadáte let nízkonákladovej spoločnosti, pravidelný let, hotel alebo prenájom auta, tu si rezervujete Vašu cestu priamo a výhodne.

BCD Travel informačný manažment
Náš pravidelný InMotion Newsletter, ako aj naša BCD Travel webstránka www.bcdtravel.com/slovakia Vás informujú o aktuálnych udalostiach v oblasti služobných ciest.

BCD Travel Decision Source Manager
manažér dát
Náš manažérsky informačný systém zahŕňa všetky cestovné aktivity Vášho podniku. Tým pádom sa môžu vykonávať online vyhodnotenia (napr. reporty uskutočnených ciest, doklady o predaji, štatistiky úspor, údaje o letenkách, a pod.)

BCD Online Events

Partner webinar

Webinar – Trends and truth: Shift to sustainable suppliers

Sustainable travel solutions are a top priority for companies as travel returns. But how can you evolve your program from fulfilling a tick-box exercise to driving meaningful change? Join us for an open discussion with our partners at Air France KLM and Accor on building a sustainable travel program.

Read more »
Partner webinar

Webinar – Building a sustainable future together

A sustainable tomorrow requires action today, and collaboration from every part of the industry.  But what actions are truly propelling change? Join us in an open discussion with our partners at Delta Air Lines and IHG Hotels & Resorts on driving corporate climate action.

Read more »
Partner webinar

Webinar – Reach new heights with American Airlines

Are you still hearing concerns from your travelers about flying in today’s conditions? Do the changing guidelines and processes bring up more questions than you have answers for? Tune in to hear from our partners at American Airlines, as they share how they’re supporting you and your travelers as you return to the skies.

Read more »