BCD Travel na Slovakia

Pomáhame spoločnostiam vyťažiť maximum z toho, čo minú na cestovanie

Cestovateľom poskytujeme inovatívne nástroje, ktoré ich udržujú v bezpečí a produktivite a pomáhajú im robiť dobré rozhodnutia na cestách. Spolupracujeme s lídrami v oblasti cestovania a obstarávania, aby sme zjednodušili zložitosť služobných ciest, zvýšili úspory a spokojnosť a posunuli celé spoločnosti k ich cieľom.​

kontaktujte BCD Travel

Naša Vízia

Nepretržitú dynamiku trhu berieme ako šancu. Šancu, ktorej obsah sa odzrkadľuje v našich víziách a  našich hodnotách. Výzva, ktorá vyplýva z dynamiky trhu sa stáva našou víziou, ktorú dennodenne znova rozpoznávame. Takto nachádzame riešenia pre potreby našich zákazníkov. Riešenia na kľúč pre požiadavky budúcnosti.

Naša Misia

Zjednodušenie a racionalizácia procesov služobných ciest.

História

3. Januára 2006 ohlásila BCD Holdings NV odkúpenie troch spoločností: „TQ3 Travel Solutions Management Holding GmbH”, britskej „The Travel Company a „Word Travel BTI“. Od 31. Marca 2006 vystupujú tieto tri spoločnosti na trhu jednotne po celom svete pod názvom „BCD Travel“, a sú zlúčené pod jednotnou štruktúrou riadenia a manažmentu.

Prehľad o BCD Travel

Päť podstatných elementov

BCD Travel člení proces služobných ciest na: analýzu procesných nákladov, strategický nákup, plánovanie cesty a rezervácia, vyúčtovanie cestovných nákladov a kontrolu cestovných nákladov. BCD Travel kladie dôraz na všetky články reťaze pridanej hodnoty a podporuje Vás pri zvyšovaní produktivity procesu služobnej cesty a pri znižovaní nákladov.

BCD Travel pridaná hodnota

BCD Travel pomáha podnikom riadiť a kontrolovať procesy týkajúce sa mobility zamestnancov. BCD Travel racionalizuje a zjednodušuje procesy služobných ciest a tým prispieva k zvyšovaniu zisku spoločnosti. BCD Travel ponúka jednotné technologické platformy po celom svete. Tým sa zaručuje centrálny prístup ku všetkým ponukám rozličných poskytovateľov služieb a zavádza sa prehľadnosť a logika do odvetvia, ktoré bolo doposiaľ charakterizované extrémnou komplexnosťou.

BCD Travel Slovakia

Držiteľom lincencie BCD Travel je TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o., a pod menom BCD Travel pôsobí medzinárodne v oblasti služobných ciest. Týmto sa profituje zo skúsenosti a siete oboch medzinárodných veľkopodnikov – BCD Travel a TUI.

  • Obrat (globálne): 14,6 miliárd USD
  • Zamestnanci (globálne): 10.800
  • Globálny dosah: BCD Travel pôsobí vo viac ako 100 krajinách na

Služby

Kvalita poradenstva v BCD Travel Vysokokvalifikovaní zamestnanci zaručujú kvalitu našich služieb a poradia Vám pri rezervácii letov ako aj pri rezervácii hotela a prenájme vozidiel. Sprostredkujeme Vám cenovo výhodné lety – národné i medzinárodné, na nízkonákladových, charterových – alebo pravidelných linkách. Využite možné  úsporné tarify alebo takzvaný „creative ticketing“ a profitujte z nášho know-how. Váš BCD Travel servisný tím Vás podporí okrem toho aj pri vybavení potrebných víz.

BCD Travel program pre rezerváciu hotelov a prenájom áut
Vo veľkých medzinárodných hotelových reťazcoch a lokálne preferovaných hoteloch máme špeciálne podmienky. Okrem toho sme schopní ponúknuť výhodné sadzby pri prenájme áut.

BCD Travel 24‐hodinová tiesňová služba
Sme tu pre Vás nepretržite – dokonca mimo otváracích hodín! 24 hodín denne, 365 dní v roku. BCD Travel 24-hodinová tiesňová služba Vám rada pomôže pri súrnych a neodkladných otázkach, nových rezerváciách, zmenách leteniek, stornovaní a iných súrnych prípadoch.

BCD Travel zákaznícke profily
Špecifiká Vašej spoločnosti a konkrétnych cestujúcich ukladáme v našom rezervačnom systéme. Vaša miestna pobočka BCD Travel ako aj naša BCD Travel 24-hodinová tiesňová služba majú takto vždy k dispozícií Vaše údaje.

BCD Travel DecisionSource: bezpečnostný manažér Bezpečnostný manažér sa postará o to, aby sa Váš travel manažér stisnutím tlačidla dozvedel, kde sa zdržujú jeho cestujúci. V prípade krízovej situácie sa okamžite dajú zistiť relevantné údaje a môže sa ihneď konať. Bezpečnostný manažér navyše ponúka aktuálne správy krízového manažmentu, tzn. Pre- a OnTrip- Reports (kto sa nachádza v rizikových oblastiach, eventuálne tam plánoval cesty), odhad rizík, a rozsiahle informácie o cieľovej oblasti.

BCD Travel Online Booking Tool
Rezervácia služobných ciest online – jednoducho, rýchlo, individuálne. BCD Travel Online Booking Tool je naše dodatočné riešenie k tradičnému rezervovaniu. Táto online možnosť rezervovania s ľahko obsluhovateľným grafickým systémom je individuálne prispôsobená pre potreby Vášho podniku. Či hľadáte let nízkonákladovej spoločnosti, pravidelný let, hotel alebo prenájom auta, tu si rezervujete Vašu cestu priamo a výhodne.

BCD Travel informačný manažment
Náš pravidelný InMotion Newsletter, ako aj naša BCD Travel webstránka www.bcdtravel.com/slovakia Vás informujú o aktuálnych udalostiach v oblasti služobných ciest.

BCD Travel Decision Source Manager
manažér dát
Náš manažérsky informačný systém zahŕňa všetky cestovné aktivity Vášho podniku. Tým pádom sa môžu vykonávať online vyhodnotenia (napr. reporty uskutočnených ciest, doklady o predaji, štatistiky úspor, údaje o letenkách, a pod.)

BCD Travel locations in Slovakia

Máte záujem o naše globálne riešenia?

Spojte sa s naším obchodným tímom a zistite, ako vám môžeme pomôcť s programom obchodných ciest.

kontaktovať predaj

Partnerstvo

Sme viac ako dodávateľ. Sme súčasťou vášho tímu.

Jednoduchosť

Vyrábame zložité jednoduché

Inovácia

Zavádzame inovácie v srdci našej vízie a vášho programu.

New on bcdtravel.com