BCD Travel
Täältä löydät eri
osastojemme yhteystiedot.

Täältä löydät eri osastojemme yhteystiedot.

Alla olevasta kartasta löydät myös yhteystiedot ja  aukioloajat kaikkiin Pohjoismaisiin toimistoihimme.

Sales

Haluatko kuulla lisää palveluistamme? (olethan yhteydessä englanniksi tai ruotsiksi). Ota yhteyttä >>

Operations

Haluatko varata matkan tai tehdä muutoksia jo olemassa olevaan varaukseen? (sopimusasiakkaille)
Puh. +358 9 612 6500
Finland@bcdtravel.fi

Client Technology Support

Eikö sisäänkirjautuminen online-työkaluun onnistu tai onko sinulla muita teknisiä ongelmia? (sopimusasiakkaille, englannin- ja ruotsinkielinen palvelu)
Puh. +358 9 348 65197
ClientTechnologySupport@bcdtravel.eu

Account Management

Oletko jo asiakkaamme ja tarvitset apua koskien matkustusohjelmaa?
AM@bcdtravel.fi

Groups, Meetings & Events

Oletko suunnittelemassa ryhmämatkaa, kokousta tai tapahtumaa?
Puh. +358 9 612 65046
groups@bcdtravel.fi

Supplier Relations

Oletko lentoyhtiön, hotellin, autovuokraamon tai muun palveluntuottajan edustaja? (olethan yhteydessä englanniksi)
Supplier.Relations.Nordics@bcdtravel.eu

Human Resource

Haluatko lähettää avoimen työhakemuksen tai tietää lisää uramahdollisuuksistamme? (olethan yhteydessä englanniksi)
hr@bcdtravel.dk

Marketing

Onko sinulla kysymyksiä markkinointiimme liittyen?
Marketing@bcdtravel.fi

Finance

Onko sinulla kysyttävää laskujen maksamisesta, joko asiakkaana tai palveluntuottajana? (olethan yhteydessä englanniksi)
Debtor@bcdtravel.dk tai Creditor@bcdtravel.dk

Pohjoismaiset toimistomme

Klikkaa karttaa nähdäksesi toimistojemme yhteystiedot ja aukioloajat.


Find Global locations here

Loading map...

Loading