BCD Travel
Täältä löydät eri
osastojemme yhteystiedot.

Täältä löydät eri osastojemme yhteystiedot.

Alla olevasta kartasta löydät myös yhteystiedot ja  aukioloajat kaikkiin Pohjoismaisiin toimistoihimme.

Operations

Haluatko varata matkan tai tehdä muutoksia jo olemassa olevaan varaukseen? (sopimusasiakkaille)
Puh. +358 9 612 6500
Finland@bcdtravel.fi


Client Technology Support

Eikö sisäänkirjautuminen online-työkaluun onnistu tai onko sinulla muita teknisiä ongelmia? (sopimusasiakkaille, englannin- ja ruotsinkielinen palvelu)
Puh. +358 9 348 65197
ClientTechnologySupport@bcdtravel.eu


Account Management

Oletko jo asiakkaamme ja tarvitset apua koskien matkustusohjelmaa?
grp-accountfi@bcdtravel.dk


Sales

Haluatko kuulla lisää palveluistamme? (olethan yhteydessä englanniksi tai ruotsiksi)
sales@bcdtravel.fi


Groups, Meetings & Events

Oletko suunnittelemassa ryhmämatkaa, kokousta tai tapahtumaa?
Puh. +358 9 612 65046
groups@bcdtravel.fi


Supplier Relations

Oletko lentoyhtiön, hotellin, autovuokraamon tai muun palveluntuottajan edustaja? (olethan yhteydessä englanniksi)
Supplier.Relations.Nordics@bcdtravel.eu


Human Resource

Haluatko lähettää avoimen työhakemuksen tai tietää lisää uramahdollisuuksistamme? (olethan yhteydessä englanniksi)
hr@bcdtravek.dk


Marketing

Onko sinulla kysymyksiä markkinointiimme liittyen?
Marketing@bcdtravel.fi


Finance

Onko sinulla kysyttävää laskujen maksamisesta, joko asiakkaana tai palveluntuotajana? (olethan yhteydessä englanniksi)
Debtor@bcdtravel.dk tai Creditor@bcdtravel.dk


Jos asiasi ei liity mihinkään yllä mainituista osastoista, voit kirjoittaa meille osoitteeseen info@bcdtravel.fi. Tästä osoitteesta lähetämme sähköpostisi edelleen oikealle osastolle, jotta saat apua mahdollisimman nopeasti.

Pohjoismaiset toimistomme

Klikkaa karttaa nähdäksesi toimistojemme yhteystiedot ja aukioloajat.


Find Global locations here

Loading map...

Loading